Domácí kina

Rádi odpočítáte v pohodlném křesle se skleničkou vína a necháváte se unášet vlnami kinematografie?

Sám název „domácí kino“ již napovídá, co přesně pod označením "domácí kino" můžeme očekávat. Je to fenomén, který u nás byl nastartován před 7 lety, ale od té doby prodělal skokový vývoj! Původní DVD přehrávač  napojený na TV nebo projektor a na 5ti bedýnkový audiosystém je dnes téměř minulostí.

Domácí kino to už dnes zkrátka není pouze LCD, LED nebo OLED TV o úhlopříčkách větších než 46“ a projektory, ale vše co si dovedete představit pro reálný pocit sounáležitosti se snímkem.

Špičkový zvuk, skvělá akustika, velký obraz ve full HD rozlišení, křesla, komfortní ovládání, maximum satelitních programů a kompletní domácí videotéka DVD a BlueRay filmů. To vše a ještě víc Vám dodáme a zařídíme.

Připravíme Vám kompletní řešení, od návrhu technického řešení, konzultaci řešení interiéru, kompletní dodávku a instalaci a nastavení a naprogramování.

V naší nabídce jsou rovněž špičkové produkty pro řešení akustiky, která je důležitá nejen pro samotný dojem a zvukový přednes, ale efektivně vyvažuje investici do zvukové sestavy. Pokud není akustika nijak řešena, může být ve výsledku znehodnotit peníze vložené do reproduktorů, zesilovačů i zdrojových komponentů. Akustické panely navíc pomáhají elegantně dotvářet vzhled kinosálu.

K důležitým bodům patří správný výběr reproduktorů, zesilovačů a procesoru. Prvotní bývá volba, zda reproduktory přiznat, nebo použít vestavné. Obě varianty mohou nabídnout vysokou kvalitu zvukové reprodukce. Je však dobře nadefinovat jejich výkon, polohu a nasměrování, aby byl prostorový efekt co nejvěrnější. Při správné volbě komponentů může být kinosál i high-end poslechovou místností, ve které si vychutnáte svá nejoblíbenější CD.

Bez kompromisu.