Multimediální učebny

Pokud se pouštíte do renovace starých učeben či výstavby nových tříd a nechcete zůstat u výuky tabule/křída/meotar, je načase poradit se s odborníky.  Vaši učebnu jazyků, biologie, fyziky, chemie či jiného zaměření zařídíme přesně Vám na míru. Rádi pomůžeme s projektem, realizací i zaškolením do výuky. Uděláme pro Vás speciální dvojité podlahy pro jakékoliv i pozdější doplnění technologií, neboť nejen o ranních novinách platí, že není nic staršího. U AV technologií to platí přímo dvojnásob. Provedeme stavební úkony, vč. sádrokartonářských prací a malby.

Maximálně  se soustředíme na komponenty do budoucna rozšiřitelné a měnitelné v rámci zachování dlouhodobě funkčního celku.

Multimediální učebna spojuje tedy nejmodernější technologie s moderním způsobem výuky a přináší tak vysoký komfort hned ve dvou rovinách. Tím prvním je příjemnější forma výuky než samotné memorování, a to zapojení studentů do školních aktivit individuálně či ve skupinách, ve škole i mimo školu, zaměření na zpětnou vazbu studentů díky tabletům, interaktivním tabulím hlasovacím i smartphonům. Druhým je potom fakt, že technika je spojena do funkčních celků, které kantorovi šetří čas. Díky řídícímu systému má tak vše rychle po ruce a jedním stisknutím tlačítka připraví scénu AVT pro dané účely.